14-dniowa darmowa wersja testowa Versum zapewnia wszystkie funkcjonalności zawarte w wersji płatnej. Aby z niej skorzystać, załóż konto wypełniając formularz na naszej stronie głównej www.versum.pl albo kliknij tutaj.


Versum dostępne jest online, nie musisz nic instalować, a założenie konta trwa dosłownie kilka chwil. Więcej na ten temat znajdziesz w poniższych artykułach:

> Jak utworzyć konto w systemie Versum: Krok 1 - założenie darmowego konta testowego

> Jak utworzyć konto w systemie Versum: Krok 2 - wprowadzenie podstawowych danych


W ramach konta testowego oferujemy bezpłatną prezentację, która pozwoli Ci poznać możliwości systemu i dowiedzieć się w jaki sposób Versum pomoże Ci zarządzać i rozwijać Twój gabinet lub salon. 


Nie podpisujesz żadnych umów, nie ma żadnej opłaty aktywacyjnej. Po upływie okresu testowego możesz złożyć zamówienie w celu dalszego korzystania z systemu. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie zdecydujesz się przedłużyć współpracy, konto testowe wygaśnie - nie musisz nic robić, nie ponosisz żadnych kosztów. 


Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz pomocy w założeniu konta, skontaktuj się z nami telefonicznie, dzwoniąc na numer 33 482 49 49 lub napisz na adres biuro@versum.pl