Moment.pl to stworzony przez Versum portal, na którym usługodawcy z branży beauty - salony fryzjerskie, gabinety kosmetyczne, kliniki urody, SPA i inne - mogą promować swoje usługi. Klienci mają dostęp do wszystkich potrzebnych informacji i mogą umawiać się na wizyty dzięki funkcji rezerwacji online.


Aby znaleźć się na Moment.pl, należy w Versum uzupełnić dane potrzebne do utworzenia wizytówki na portalu, takie jak dane kontaktowe, adres salonu lub gabinetu czy kategorie usług. Ponadto potrzebne jest uruchomienie rezerwacji online, co umożliwi klientom umawianie się na wizyty.

Zalecamy również uzupełnienie dodatkowych informacji - opisu firmy, udogodnień dla klientów, zdjęć w galerii (> Więcej na temat galerii zdjęć) - oraz uruchomienie systemu komentarzy. Opcje te nie są obowiązkowe, ale mogą mieć wpływ na pozycję Twojego salonu lub gabinetu na liście usługodawców na portalu Moment.pl i to ilu nowych klientów uda się pozyskać.


Wskazówka: W portalu Moment.pl prezentowane są jedynie salony i gabinety korzystające z systemu Versum. Aby znaleźć się w portalu, w pierwszej kolejności należy zamówić system. W razie pytań napisz do nas na adres biuro@versum.pl lub zadzwoń na numer (33) 482 49 49. Ponadto w portalu mogą znaleźć się tylko firmy z branży beauty.


Aby skonfigurować i aktywować wizytówkę salonu w portalu Moment.pl:


  1. Przejdź do działu ustawienia:

  2. Kliknij przycisk Moment.pl:

  3. Kliknij jeden z 2 dostępnych przycisków dołącz do moment.pl:

    Wskazówka: Jeśli przycisk dołącz do moment.pl nie jest wyświetlany, korzystasz z wersji testowej Versum. Złóż zamówienie lub skontaktuj się z nami pod adresem biuro@versum.pl lub numerem (33) 482 49 49.


  4. Po kliknięciu na przycisk dołącz do moment.pl, pojawi się lista danych, jakie należy uzupełnić. Jeśli któreś z nich będą już kompletne, pozycja zostanie wykreślona i oznaczona na zielono jako Zrobione. Pozycje zaznaczone na niebiesko wymagają uzupełnienia. Kliknij na nie kolejno, aby uzupełnić brakujące dane:


  5. Kliknięcie na daną pozycję przeniesie Cię do formularza, w którym możliwe będzie uzupełnienie danych. Po zapisaniu wprowadzonych zmian wrócisz do strony konfiguracji wizytówki na Moment.pl, tak aby możliwe było uzupełnienie kolejnej pozycji. Po wypełnieniu wymaganych opcji przycisk uruchom wizytówkę w moment.pl zostanie podświetlony na niebiesko i aktywowany. Kliknij na niego, aby uruchomić wizytówkę Twojej firmy na portalu: