Moment Premium to usługa, dzięki której Twój salon pojawi się wyżej na liście salonów w Twoim mieście. Priorytetowa widoczność to szansa na pozyskanie jeszcze większej liczby nowych klientów. Jest to usługa płatna, a do jej uruchomienia musisz spełnić kilka podstawowych warunków, które zdecydują o pozycji Twojego salonu na listach. 


Jak to działa?

Po aktywacji Moment Premium Twój salon będzie wyświetlany wyżej na liście salonów realizujących dane usługi. W ramach Moment Premium dostępne są trzy statusy promowania - premium, promowany oraz nowość. Aby zdobyć status premium, który gwarantuje najwyższe pozycje na listach, salon musi spełnić kilka warunków. Wysoka pozycja sprawi, że klienci z łatwością znajdą Twój salon i zapiszą się na wizytę. W zamian za szereg korzyści, pobierzemy jedynie prowizję od pierwszej wizyty każdego nowego klienta pozyskanego dzięki Moment Premium. 


Dlaczego warto?

Użytkownicy Moment.pl chętniej klikają w wizytówki salonów, które zajmują wyższe pozycje w rankingach. Zwiększenie widoczności gwarantowane przez Moment Premium jest więc szansą na pozyskanie nowych klientów. Co więcej, widząc informację o tym, że wyróżnione salony musiały spełnić wymogi jakościowe, klienci mogą być pewni wysokiej jakości świadczonych usług.


Zobacz również:

> Jak aktywować Moment Premium