Dzięki Moment Premium salon pojawi się wyżej na liście salonów w Twoim mieście! Priorytetowa widoczność to szansa na pozyskanie jeszcze większej liczby nowych klientów. Program dostępny jest tylko dla najlepszych salonów - takich, które wyróżniają się wysoką jakością świadczonych usług. 


Jak to działa?

Po aktywacji Moment Premium Twój salon będzie wyświetlany wyżej na liście salonów realizujących dane usługi. Wyższa pozycja sprawi, że klienci z łatwością znajdą Twój salon i zapiszą się na wizytę! Dodatkowo znajdziesz się w elitarnym gronie salonów, które zapraszane są do współpracy marketingowej i eksperckiej. W zamian za szereg korzyści, pobierzemy jedynie prowizję od pierwszej wizyty każdego nowego klienta pozyskanego dzięki Moment Premium. 


Dlaczego warto?

Użytkownicy Moment.pl chętniej klikają w wizytówki salonów, które zajmują wyższe pozycje w rankingach. Zwiększenie widoczności gwarantowane przez Moment Premium jest więc szansą na pozyskanie nowych klientów. Co więcej, widząc informację o tym, że wyróżnione salony musiały spełnić wymogi jakościowe, klienci mogą być pewni wysokiej jakości świadczonych usług!


Zobacz również:

> Jak aktywować Moment Premium