Czym jest wyróżnienie Moment.pl Top Salon?


Wyróżnienie Moment.pl Top Salon to nagroda przyznawana raz w roku salonom, które są najchętniej odwiedzane przez klientów, mają wysoką średnią ocen oraz zachęcają klientów do korzystania z rezerwacji online i dzielenia się opiniami o wizytach. Wyróżnione salony otrzymują spersonalizowany dyplom, naklejkę dla salonu z wyróżnieniem oraz grafikę na Facebooka i stronę internetową. Są również wymienione na stronie Moment.pl Top Salon przeznaczonej dla użytkowników Moment.pl.


Wyróżnienie przyznawane jest w pierwszym kwartale roku i obowiązuje przez cały rok. W 2019 nagrody zostały przyznane przez komisję na podstawie ilości opinii o wizytach dodanych w 2019 roku i średniej ocen. Salony wyróżnione musiały mieć dodatkowo aktywną wizytówkę na Moment.pl i włączony system komentarzy. Wszelkie kwestie sporne rozstrzygane są przez komisję. Aby utrzymać tytuł na kolejny rok lub zdobyć je po raz pierwszy, salon musi spełnić kilka podstawowych warunków.


Co należy zrobić, aby zdobyć wyróżnienie Moment.pl Top Salon?


Aby zdobyć wyróżnienie Moment.pl Top Salon, aktywuj rezerwację online oraz włącz system komentarzy, a następnie zachęcaj klientów do wystawiania opinii o wizytach - im więcej dobrych ocen, tym większa szansa na zdobycie wyróżnienia. Dodatkowo zadbaj o to, aby Twoja wizytówka była atrakcyjna dla klientów > Dowiedz się jak stworzyć atrakcyjną wizytówkę na Moment.pl.


Spośród wizytówek salonów, które spełniają powyższe kryteria wybrane zostaną te, które najlepiej spełniają oczekiwania klientów. Sprawdź o co warto zadbać, aby zdobyć wyróżnienie Moment.pl Top Salon.