Pulpit Versum zapewni Ci szybki dostęp do najważniejszych informacji w salonie. Dzięki temu sprawdzenie co w aktualnym momencie dzieje się w salonie zajmie dosłownie tylko chwilkę.


Aby przejść na pulpit, kliknij przycisk Versum znajdujący się w lewym górnym rogu ekranu:Na pulpicie znajdziesz szereg wykresów ilustrujących sytuację finansową salonu w danym momencie jak i trendy rozwojowe. Wykresy informują o ilości wizyt, nowo utworzonych kart klientów oraz obrotach salonu w danym okresie czasu. Wskazując kursorem na konkretne miejsce na wykresie odczytasz dokładną wartość dla danej daty:W sekcji aktywności znajdziesz rejestr aktywności pracowników, czyli listę najważniejszych aktywności na koncie salonu. Dzięki niej otrzymasz szybki wgląd do najważniejszych zdarzeń wykonywanych przez poszczególnych użytkowników na koncie salonu. 


Kolejnym narzędziem, które ułatwi organizację pracy są zadania. Możesz tworzyć sobie notatki, a system w stosownym momencie przypomni Ci o terminie wykonania danego zadania.


Na pulpicie znajdziesz również listę najbliższych zaplanowanych wizyt.