System Versum umożliwia połączenie konta salonu z Twoją stroną na Facebooku oraz Twitterze. Dzięki temu rozwiązaniu, po zalogowaniu do systemu od razu masz dostęp do mediów społecznościowych bez konieczności dodatkowego logowania czy otwierania kolejnych zakładek w przeglądarce.


Aby połączyć konto z serwisem Facebook:

 1. Przejdź do działu ustawienia
 2. Kliknij przycisk media społecznościowe
 3. Przy ikonie serwisu Facebook kliknij niebieski odnośnik Połącz:
 4. Pojawi się okno logowania do Facebooka - podaj swój adres email oraz hasło, a następnie kliknij Zaloguj się
 5. Po zalogowaniu pojawi się okno z informacją o tym, jakie dane będą udostępnione aplikacji Versum. Kliknij przycisk Kontynuuj jako...
 6. W następnym oknie wybierz z jakich stron chcesz korzystać w aplikacji Versum (pytanie zostanie wyświetlone nawet, jeśli zarządzasz tylko jedną stroną)
 7. Na końcu pojawi się pytanie o to, jakie uprawnienia chcesz nadać aplikacji Versum. Zaznacz odpowiednie opcje i kliknij Gotowe:
 8. Po wykonaniu powyższych czynności pojawi się komunikat o tym, że aplikacja Versum została połączona z Facebookiem. Kliknij Ok. Nastąpi przekierowanie z powrotem do działu ustawienia > media społecznościowe.

  Wskazówka: Możliwe jest połączenie systemu Versum zarówno ze stroną na portalu Facebook, jak i z profilem prywatnym. Zalecane jest jednak połączenie go ze stroną, ponieważ znacznie ułatwia to proces publikowania komentarzy oraz pozwala korzystać z większej ilości funkcji w dziale Łączność > Facebook.


  > Dowiedz się więcej na temat tego jak przekształcić profil prywatny w stronę na portalu Facebook