Dlaczego warto włączyć tę funkcję?


Do tej pory w Twoim salonie konieczne było wprowadzenie na kasę fiskalną lub do komputera zakupionych przez klienta usług i produktów. Dzięki Fiskalizacji czynność ta zostanie zautomatyzowana, oszczędzając Twój cenny czas i znacznie obniżając ryzyko pomyłki.


Jak to działa?


W momencie wprowadzania rezerwacji wizyty, w Versum pojawiają się informacje o usługach, jakie planuje zakupić Twój gość. Po zrealizowanej wizycie wystarczy kliknąć jeden przycisk, a współpracująca z systemem drukarka fiskalna wydrukuje gotowy paragon.

Uwaga: Aby drukować paragony z użyciem dodatku Fiskalizacja konieczne jest skorzystanie z drukarki fiskalnej. Kasa fiskalna nie umożliwia wydruku paragonów przy użyciu komputera.


Spełnij wymogi prawne


Drukowanie paragonów wprost z Versum pozwoli Ci łatwo spełniać aktualne wymogi prawne.

Zgodnie z najnowszym rozporządzeniem, paragon powinien zawierać nazwy towarów i usług pozwalających na ich jednoznaczną identyfikację. Stosowanie ogólnych określeń typu „usługa fryzjerska” nie jest już zatem zgodne z prawem. Połączenie Versum z drukarką fiskalną to prosty sposób dostosowania się do przepisów.


Buduj bazę wiedzy o klientach


Każdy paragon zostanie zapisany w systemie w kartotece danego klienta, gromadząc cenne informacje o zakupionych przez niego usługach i produktach. Przy kolejnej wizycie danej osoby będzie można przykładowo ją zapytać, czy jest zadowolona z nabytej odżywki lub czy nie chce wypróbować nowości swojej ulubionej kosmetycznej marki. Klienci na pewno docenią taki gest.