Korzystając z Versum możesz uzupełnić dane swojej firmy, aby mogły być one wykorzystane w komunikacji z klientami oraz w panelu rezerwacji online. Dzięki temu upewnisz się, że klienci będą mogli się z Tobą skontaktować aby umówić się na wizytę oraz korzystnie zaprezentujesz swoją firmę.  


Dodawanie danych salonu - krok po kroku:


 1. Zaloguj się jako administrator na swoje konto
 2. W menu po lewej stronie, kliknij przycisk ustawienia
 3. Kliknij przycisk dane salonu:

  I_oaFTcqG8GtFTAAzjZC42YLPgJAslt43Q.png

 4. Dane salonu podzielone zostały tematycznie na kilka zakładek. Uzupełnij wszystkie informacje, aby jak najkorzystniej zaprezentować klientom swój salon oraz dostarczyć im wszystkich potrzebnych informacji, które pozwolą im umówić się na wizytę:

  S5QNMWp1m-hMrMdJ4_RqN5Aexuacn4h8RA.png

   
 5. W zakładce Dane salonu, uzupełnij następujące informacje:
  - nazwa - nazwa pojawi się w panelu rezerwacji online i komunikacji z klientami, np. w przypomnieniach 
  - email - na ten adres wysyłana będzie korespondencja od klientów twojego salonu  
  - numer telefonu - pojawiać się będzie w rezerwacji online. Możesz dodać kilka numerów, ale warto, że pierwszy z nich był numerem komórkowym, aby klienci mogli odpisywać na otrzymywane wiadomości 
  - adres strony internetowej - warto umieścić adres swojej strony internetowej, aby móc się w dodatkowy sposób promować 
  - opis - opis widoczny będzie publicznie w panelu rezerwacji online, co pomoże Ci zaprezentować najważniejsze informacje o Twojej firmie i zachęcić klientów do skorzystania z Twoich usług. Będzie on również widoczny dla wyszukiwarek internetowych, co sprawi, że Twoja firma będzie lepiej widoczna w internecie.  
  - logo - pojawi się w panelu rezerwacji online oraz panelu do logowania dla pracowników. Aby dodać logo kliknij przycisk dodaj logo
  Po wprowadzeniu wszystkich danych, kliknij przycisk zapisz zmiany
 6. W menu po lewej stronie, kliknij zakładkę Adres i językUzupełnij adres salonu (nie zapomnij o kodzie pocztowym!) oraz wskazówki dojazdu, a następnie kliknij przycisk zapisz zmiany.
 7. Kliknij zakładkę Udogodnienia. Zaznacz udogodnienia dla klientów, jakie oferuje Twój salon (parking, akceptacja kart płatniczych, ułatwienia dla niepełnosprawnych itd). Kliknij przycisk zapisz zmiany
 8. Kliknij zakładkę Galeria. Kliknij przycisk dodaj zdjęcia, wybierz zdjęcia swojego salonu, jakie chcesz zamieścić w panelu rezerwacji online, a następnie kliknij przycisk Otwórz w oknie przeglądarki.