System płatności online Moment Pay pomoże Ci zmniejszyć ilość zapomnianych wizyt i usprawni proces rezerwacji usług. Dzięki niemu zyskasz możliwość przyjmowania przedpłat w procesie rezerwacji przez portal Moment.pl, a także umożliwisz klientom opłacenie przedpłat dla wizyt dodanych przez Ciebie w kalendarzu, w dogodnym dla nich czasie i miejscu. Co więcej, Moment Pay pozwoli Ci zaoferować klientom dodatkowe metody płatności, a co za tym idzie, zwiększyć ich komfort.


Jak to działa?


Dzięki Moment Pay, Twoi klienci będą mogli szybko i wygodnie wpłacić kwotę przedpłaty oraz zapłacić za wizytę czy zakupiony produkt za pomocą BLIKA lub szybkiego przelewu. Kwota zasili saldo płatności online Twojego salonu, skąd środki będą raz w tygodniu automatycznie przelewane na Twój zautoryzowany rachunek bankowy, bez dodatkowych opłat. W razie potrzeby, będzie również możliwe wykonanie zwrotu wpłaconej kwoty, na przykład jeśli wizyta zostanie odwołana z powodów niezależnych od klienta.


Dlaczego warto?


Moment Pay jest wygodnym i bezpiecznym rozwiązaniem dla Twoich klientów. Dzięki możliwości przyjmowania płatności online zyskasz zabezpieczenie finansowe, które pomoże Ci zmniejszyć straty wynikające z zapomnianych wizyt. Dodatkowo, płatności BLIK umożliwią przyjmowanie wpłat od klientów nawet jeśli w salonie nie ma terminala kart płatniczych.


Zobacz również:

> Jak włączyć i skonfigurować płatności online

> Jak dodać konto bankowe do wypłat środków z salda