System płatności online Moment Pay umożliwi klientom zapłatę za usługi i produkty przy pomocy BLIKA lub szybkiego przelewu. Dzięki niemu, w łatwy i bezpieczny sposób zaoferujesz klientom dodatkowe metody płatności, co zwiększy ich komfort i pomoże zachęcić nowe osoby do skorzystania z usług Twojego salonu. Płatności online pomogą Ci również zmniejszyć ilość zapomnianych wizyt i usprawnią proces rezerwacji usług.


Jak to działa?


Dzięki Moment Pay, Twoi klienci będą mogli szybko i wygodnie wpłacić kwotę przedpłaty oraz zapłacić za wizytę czy zakupiony produkt za pomocą BLIKA lub szybkiego przelewu. W razie potrzeby, będzie również możliwe wykonanie zwrotu wpłaconej kwoty, na przykład jeśli wizyta zostanie odwołana z powodów niezależnych od klienta. Kwota zasili saldo płatności online Twojego salonu, skąd środki będą raz w tygodniu automatycznie przelewane na Twój zautoryzowany rachunek bankowy, bez dodatkowych opłat.


Dlaczego warto?


Moment Pay jest wygodnym i bezpiecznym rozwiązaniem dla Twoich klientów. Płatności BLIK umożliwią przyjmowanie płatności od klientów nawet jeśli w salonie nie ma terminala kart płatniczych. Jeśli dodatkowo uruchomisz również funkcję przedpłat, zyskasz zabezpieczenie finansowe, które pomoże Ci zmniejszyć straty wynikające z zapomnianych wizyt. 


Zobacz również:

> Jak włączyć i skonfigurować płatności online

> Jak dodać konto bankowe do wypłat środków z salda