Aby wizytówka Twojego salonu na portalu Booksy była przejrzysta i atrakcyjna dla klientów, warto zadbać o kilka elementów, które zachęcą ich do rezerwowania usług w Twoim salonie.


Aby stworzyć atrakcyjną wizytówkę na Booksy:


Uzupełnij podstawowe informacje o salonie, czyli opis, który wyświetli się pod nazwą salonu oraz udogodnienia, jakich Twoi klienci mogą spodziewać się w salonie. Możesz wybrać spośród takich udogodnień jak parking, akceptacja kart płatniczych, dostęp do WiFi, itp. Określ również godziny otwarcia salonu. Jeśli w danym dniu salon jest otwarty w niestandardowych godzinach lub jest nieczynny, możesz również poinformować o tym swoich klientów:Stwórz galerię zdjęć, w której umieścisz zdjęcia swojego salonu oraz efektów wykonanych usług. Zdjęcie, które ustawisz na pierwszej pozycji pojawi się na stronie głównej Twojej wizytówki, dlatego ważne jest, aby było odpowiednio dopasowane i dobrze się prezentowało. Zalecany rozmiar zdjęcia w tle to 1150x 768 px lub większy, z zachowaniem proporcji (3:2):


Aby w przejrzysty sposób zaprezentować swoją ofertę usług, stwórz odpowiednie kategorie i przypisz do nich usługi. Tworząc usługi, opcjonalnie dodaj ich opisy, które będą widoczne po wejściu w szczegóły oraz zdjęcia, które wyświetlą się na liście usług.


Dodaj zdjęcia i opisy publiczne swoich pracowników - możesz to zrobić w formularzu dodawania/edycji pracownika. Wyświetlą się one w sekcji "Pracownicy":


Klienci będą mogli wystawiać opinie po czasie zakończenia wizyty dodanej w rezerwacji online. Aby prośby o opinie wychodziły również do wizyt dodanych ręcznie, upewnij się, że system komentarzy jest aktywny. Dzięki niemu, klienci będą otrzymywać wiadomości z prośbą o ocenę po każdej dodanej przez Ciebie do kalendarza wizycie, co pomoże Ci promować swój salon oraz zyskać cenne informacje zwrotne od klientów: