Aby uatrakcyjnić i spersonalizować panel rezerwacji online, umieść w nim zdjęcia Twojego salonu lub gabinetu. Zdjęcia te powinny być odpowiedniej jakości oraz korzystnie prezentować wnętrza, tak aby zachęcić nowych klientów do umówienia się na wizytę. Dobrym pomysłem jest zamieszczenie również zdjęć pracowników w trakcie pracy - ożywi to galerię oraz pomoże promować świadczone usługi.


Wskazówka: Pierwsze dodane zdjęcie zostanie automatycznie ustawione jako zdjęcie w tle. Możesz ustawić inne zdjęcie jako zdjęcie w tle, przeciągając je na pierwsze miejsce w galerii metodą "przeciągnij i upuść" (szczegóły poniżej).


Aby utworzyć galerię zdjęć:

  1. Zaloguj się do Versum jako administrator
  2. W głównym menu po lewej stronie, kliknij przycisk ustawienia
  3. Kliknij przycisk rezerwacja online:
  4. Z menu po lewej stronie, wybierz zakładkę O salonie:


  5. Kliknij przycisk edytuj ustawienia w prawym górnym rogu
  6. Następnie w punkcie 3. Galeria kliknij przycisk dodaj zdjęcia
  7. Następnie wybierz zdjęcia z dysku Twojego komputera i kliknij przycisk Otwórz
  8. Kliknij przycisk zapisz zmiany.


Jak ustawić zdjęcie w tle


Zdjęcie, które dodane zostanie jako pierwsze, zostanie automatycznie ustawione jako zdjęcie w tle. Możesz ustawić inne zdjęcie jako zdjęcie w tle, przeciągając je na pierwsze miejsce po lewej stronie metodą "przeciągnij i upuść" ("drag and drop"). Aby to zrobić, kliknij na zdjęcie lewym przyciskiem myszy, a następnie trzymając przycisk wciśnięty, przeciągnij zdjęcie na nowe miejsce:

Wskazówka:
Zalecany rozmiar zdjęcia w tle to 1150x768px lub większy, z zachowaniem proporcji (3:2).


Galeria zdjęć na portalu Booksy: