Dla Twoich klientów bony podarunkowe i karnety na usługi to świetny pomysł na prezent i wygodna forma płatności. Dla Twojego salonu są one sposobem na uzyskanie dodatkowego przychodu oraz skuteczną metodą promocji. Dodatek Bony i Karnety pomoże Ci w pełni wykorzystać ich potencjał oraz usprawni czynności związane z ich codzienną obsługą.


Korzystanie z bonów i karnetów jeszcze nigdy nie było takie łatwe!


Od ich tworzenia, przez sprzedaż, korzystanie z nich przy płatności za wizyty, po kontrolę stanu ich wykorzystania - dodatek Bony i Karnety pomoże Ci usprawnić każdy aspekt zarządzania tymi formami płatności. Cały proces jest łatwy do opanowania i odbywa się dosłownie w kilku krokach.


Sprawna sprzedaż i ewidencja bonów i karnetów


Indywidualne bony i karnety tworzone są na podstawie utworzonych wcześniej szablonów, określających rodzaj (bony kwotowe, bony na usługi, karnety), cenę sprzedaży i termin ważności. Sprzedane bony i karnety widoczne będą w ustawieniach dodatku oraz na kartach ich właścicieli. Nabywca bonu lub karnetu dodatkowo otrzyma automatyczne potwierdzenie zakupu wraz ze szczegółami kuponu, które widoczne będą również w panelu rezerwacji online.

 

Jeśli prowadzisz już sprzedaż bonów lub karnetów w swoim salonie, to po włączeniu dodatku Bony i Karnety, Versum pozwoli Ci wprowadzić je do systemu.


Wygodna płatność za wizyty


Aby wykorzystać bon lub karnet do zapłaty za wizytę, wystarczy że wybierzesz odpowiednią formę płatności przy finalizacji wizyty, a następnie wpiszesz jego numer lub wybierzesz go z listy. Saldo zostanie automatycznie pomniejszone o należną kwotę.

Dostępne statystyki dostarczą Ci cennych danych na temat ilości sprzedanych bonów i karnetów, uzyskanych przychodów oraz innych przydatnych informacji.


Zobacz również:

> Sprzedaż bonów przez portal Moment.pl