Możliwość wygodnego umawiania się na wizyty przez internet to nie wszystko, co możesz zaoferować swoim klientom aktywując wizytówkę salonu na portalu Moment.pl. Jeśli wzbogacisz swoją ofertę o produkty, Twoja wizytówka może również posłużyć za sklep internetowy. Dzięki temu, klienci nie będą musieli czekać na kolejną wizytę, aby kupić swoje ulubione produkty - będą mogli zrobić zakupy przez internet z dostawą do domu, a Ty zyskasz świetny sposób na zwiększenie przychodów salonu. 


Sklep internetowy w kilku krokach


Aby uruchomić sklep internetowy na portalu Moment.pl, wystarczy kilka prostych kroków. Aktywuj funkcję sprzedaży produktów, wybierz oferowane sposoby dostawy oraz ustal ich cenę. Następnie wybierz produkty, które chcesz udostępnić do sprzedaży online i zadbaj o to, aby atrakcyjnie się prezentowały - w tym celu dodaj zdjęcia oraz krótki opis, który zachęci klientów do zakupu. Produkty, które wybierzesz wyświetlą się na wizytówce Twojego salonu w zakładce Sklep


Po złożeniu zamówienia oraz dokonaniu płatności, do klientów wysyłane będą automatyczne wiadomości mailowe z informacją o statusie zamówienia, dzięki czemu cały proces zakupu będzie przebiegał sprawnie, a klienci będą na bieżąco informowani o kolejnych etapach.


> Jak aktywować sprzedaż produktów na Moment.pl


Wygodna płatność online


Aby Twoi klienci mogli płacić za produkty wygodnie kartą, BLIKIEM lub szybkim przelewem, wraz z uruchomieniem sprzedaży produktów automatycznie aktywowany zostanie system płatności online Moment Pay (jeśli do tej pory nie był włączony). Aby płatności klientów regularnie trafiały na Twój rachunek bankowy, pamiętaj aby dodać konto do wypłat w ustawieniach Moment Pay (> Jak dodać konto do wypłat środków z salda). Gdy to zrobisz, środki będą przelewane na konto automatycznie raz w tygodniu. 


Zobacz również:

> Jak udostępnić produkt do sprzedaży online

> Jak anulować zamówienie złożone online

> Korzyści ze sprzedaży produktów online

> Czym jest i jak działa Moment Pay